BŐRNADRÁG RBRS-1 LP-MNR-1915
Cikkszám:LP-MNR-1915
A rendeléshez válasszon színt és méretet, majd kattintson a kosárba gombra!
MUGENRACE Bőrnadrág
Kiváló Minőségű Védelem és Funkcionalitás
A MUGENRACE bőrnadrág kiváló minőségű marhabőrből készült, biztosítva a tartósságot és a maximális védelmet motorozás közben. Ez a nadrág ideális választás azoknak a motorosoknak, akik a stílust és a funkcionalitást egyaránt fontosnak tartják.
Komplex Védelem
A nadrág beépített csípő-, térd- és sípcsont-protektorokkal rendelkezik, amelyek maximális védelmet nyújtanak az esetleges balesetek során. Emellett külső kialakítása helyet biztosít az opcionálisan vásárolható térdkoptatók számára, amelyeket versenypályás használatra terveztünk.
Összekapcsolhatóság
A nadrág cipzárral könnyedén összekapcsolható a MUGENRACE bőrkabátokkal, biztosítva a teljes védelmet és a motorozás közbeni kényelmet. Ez az összhang tökéletesen megfelel a sportos motorosok igényeinek.
Széles Méretválaszték
A MUGENRACE bőrnadrág XS-től 5XL-ig terjedő méretekben érhető el, hogy minden motoros megtalálja a számára tökéletes illeszkedést.
Fő Jellemzők
- Anyag: Kiváló minőségű marhabőr a tartósságért és védelemért.
 - Protektorok: Beépített csípő-, térd- és sípcsont-protektorok.
 - Térdkoptató kompatibilitás: Külső hely az opcionálisan vásárolható térdkoptatók számára.
 - Összekapcsolhatóság: Cipzárral összekapcsolható bőrkabátokkal.
 - Széles méretválaszték: XS-től 5XL-ig elérhető.
 
Mérettáblázat
- XS: 76-80 cm (derékbőség)
 - S: 80-84 cm
 - M: 84-88 cm
 - L: 88-92 cm
 - XL: 92-96 cm
 - 2XL: 96-100 cm
 - 3XL: 100-104 cm
 - 4XL: 104-108 cm
 - 5XL: 108-112 cm
 
Válaszd a MUGENRACE bőrnadrágot a maximális védelemért és kényelemért motorozás közben!








